Oprogramowanie


Czytaj więcej: Program POSbistroPOSbistro to stworzone przez profesjonalistów innowacyjne oprogramowanie dla gastronomii. Działa na tabletach z systemem Android. W cenie abonamentu oprócz wszystkich modułów znajdują się również bezpłatne aktualizacje - nowe funkcje, które wprowadzamy w oparciu o badania rynku i sugestie naszych klientów. Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami i rozwijamy się wraz z klientem!

 

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać w naszym biurze obsługi lub na stronie dystrybutora - ESC S.A.

 

Program Asseco WF-MagProgram WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej
w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych,
o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań
i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

 

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać w naszym biurze obsługi lub na stronie producenta - Firmie Asseco Business Solutions.

Czytaj więcej: Program Insoft PC-Market 7Program PC-Market 7 to program przeznaczony zarówno do niewielkiego sklepu, supermarketu jak również hurtowni. Może pełnić funkcję kompleksowego systemu do zarządzania siecią placówek handlowych. Program jest przejrzysty i prosty w obsłudze.

 

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać w naszym biurze obsługi lub na stronie producenta - Firmie Insoft.

Program Symplex Small BusinessProgram Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne.
Mimo swej wszechstronności program jest łatwy
w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać w naszym biurze obsługi lub na stronie producenta - Firmie Symplex.

 

Sandomierz

ul. Mickiewicza 23
tel. 15 832 16 18
kom. 661 837 203
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 13/227
(górny parking, nad "Biedronką,
obok "Żabki")
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 12/ 4 i 18
(Budynek Urzędu Skarbowego)
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Opatów

Pl. Obrońców Pokoju 32
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

(C) 2009 - 2024
kasy fiskalne, kasy fiskalne sandomierz, kasy fiskalne stalowa wola, kasy fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne, drukarki fiskalne stalowa wola, drukarki fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne tarnobrzeg

AB Kasy i urządzenia fiskalne | realizacja medox.pl|Polityka Prywatności|Polityka Cookies

AB Kasy i urządzenia fiskalne