Akcesoria

Czytaj więcej: Osłona przeciwzalaniowa do drukarki Posnet ThermalNakładana, transparentna osłona w znacznym stopniu podnosząca odporność drukarki na zalanie i inne zanieczyszczenia mechaniczne.
Rozwiązanie to szczególnie polecamy w systemach obsługujących bary, fast-foody i restauracje.

Czytaj więcej: Moduł Bluetooth Posnet RSBT2Zewnętrzny moduł bluetooth współpracujący z urządzeniami Posnet. Moduł ten umożliwia bezprzewodową komunikację urządzenia fiskalnego z komputerem. W stosunku do rozwiązań konkurencyjnych charakteryzuje się małymi gabarytami.

Czytaj więcej: Weryfikator cen Posnet Veri BasicVeri Basic to popularny weryfikator cen firmy Posnet. Czytelny wyświetlacz 2x16 znaków oraz szybki i niezawodny skaner zostały umieszczone w estetycznej i bardzo trwałej łatwej do zamontowania obudowie. 

 

Czytaj więcej: Kasetka kasjerska Flip TopKasetka otwierana do góry, dostosowana do współpracy z w urządzeniami Posnet Thermal 5V, Posnet Neo oraz Posnet Combo. Produkt ten charakteryzuje bardzo wysoka jakość i ergonomia oraz bardzo prosty sposób montażu w boksie kasowym.

Czytaj więcej: Szuflada na pieniądze EltronikStandardowa szuflada na pieniądze. Do wyboru są trzy rodzaje szuflad dostosowanych do współpracy z urządzeniami fiskalnymi.

Szuflady wykonane są przez polskich producentów z bardzo trwałych materiałów.

 

Czytaj więcej: Szuflada Kasjerska Posnet SKLSzuflada kasjerska Posnet SKL została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na urządzenie charakteryzujące się dużą wytrzymałością
oraz solidnością wykonania.

Czytaj więcej: Konwerter RS232 RJ12/DB9 Posnet Bingo HSZewnętrzny moduł RS232/DB9 instalowany w całości w komorze złączy kasy Bingo HS, pozwala na konwersję portu RS232 na złącze DB9 do skanera kodów kreskowych.

Czytaj więcej: Konwerter RS232/USB Posnet Bingo HSZewnętrzny moduł RS232/USB instalowany w całości w komorze złączy kasy Bingo HS, pozwala na konwersję portu RS232 na standardowe złącze USB typu B.

Czytaj więcej: Ładowarka samochodowa do Posnet Mobile/Posnet TemoŁadowarka samochodowa umożliwia prowadzenie ciągłej sprzedaży bezpośrednio z samochodu bez konieczności zabierania kasy do ładowania.

Ładowarka dostępna jest w dwóch wariantach:

12 i 24 V.

Czytaj więcej: Pokrowiec Posnet Mobile/Posnet TemoPokrowiec skutecznie chroni kasę przed, zanieczyszczeniem, wilgocią oraz skutkami ewentualnego upadku. Stalowe zaczepy, podwójny mechanizm suwaka i osłona złączy znacznie ułatwiają codzienną pracę.

Pokrowiec umożliwia pracę kasy oraz wymianę papieru bez konieczności wyjmowania jej.

 

Sandomierz

ul. Mickiewicza 23
tel. 15 832 16 18
kom. 661 837 203
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 13/227
(górny parking, nad "Biedronką,
obok "Żabki")
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 12/ 4 i 18
(Budynek Urzędu Skarbowego)
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Opatów

Pl. Obrońców Pokoju 32
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

(C) 2009 - 2023
kasy fiskalne, kasy fiskalne sandomierz, kasy fiskalne stalowa wola, kasy fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne, drukarki fiskalne stalowa wola, drukarki fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne tarnobrzeg

AB Kasy i urządzenia fiskalne | realizacja medox.pl|Polityka Prywatności|Polityka Cookies

AB Kasy i urządzenia fiskalne