Szanowni Państwo

Od ponad 18 lat nasza firma oferuje najwyższy poziom usług 
z zakresu rozwiązań fiskalnych dla małych, średnich i dużych placówek handlowych oraz usługowych. Główny nacisk kładziemy na utrzymanie sprawnego serwisu, a dopiero w następnym kroku rozwijamy dział handlowy oraz szkoleniowy. Z doświadczenia wiemy, że stosunkowo nie trudno jest sprzedać dowolny produkt lub rozwiązanie, natomiast zapewnienie szybkiego i profesjonalnego serwisu nie zawsze jest już takie proste i oczywiste.

Aktualnie obsługujemy ponad 2000 podmiotów gospodarczych, 
w tym ponad 3000 urządzeń fiskalnych i peryferyjnych

Dla naszych aktualnych i przyszłych klientów zorganizowaliśmy dobrze wyposażony serwis, w którym pracują specjaliści z odpowiednią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Dewizą naszej firmy jest oferowanie i dostarczanie najlepszych jakościowo rozwiązań. Cena ma oczywiście znaczenie, ale nigdy nie jest ważniejsza od gwarancji odpowiedniej jakości. Dowodzi tego przysłowie, „ten kto kupuje tanio, ten kupuje dwa razy - raz tanio, drugi raz dobrze”.

Działanie naszej firmy oparliśmy o ściśle określone ramy.
Oferta urządzeń, które proponowane są przez dział handlowy naszej firmy dopuszczana jest przez dział serwisu. Dzięki temu nie ponosicie Państwo ryzyka, że zakupione urządzenia oraz oprogramowanie nie będzie miało w przyszłości właściwej opieki serwisowej. 
Każde sprzedane urządzenie oraz oprogramowanie objęte jest pakietem szkoleniowym. Każda nowa lub modernizowana placówka handlowa 
lub usługowa może być objęta asystą serwisową nie tylko w dniu otwarcia.

Na rzecz obsługiwanych podmiotów gospodarczych dostarczamy szeroką paletę urządzeń renomowanych firm fiskalnych i współpracujących z nimi firm produkujących urządzenia peryferyjne, 
tj. czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe, itd., materiały eksploatacyjne oraz komputerowe programy wspomagające nowoczesne prowadzenie firm. Nasi klienci objęci są szczególną obsługą serwisową 
i handlową. W naszych biurach obsługi w Sandomierzu, Tarnobrzegu, Opatowie i Stalowej Woli można zakupić urządzenia oraz zlecić wykonanie usługi serwisowej.

Serwis oferuje swoje usługi siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę utrzymując ciągły kontakt telefoniczny. Nie chcemy być uważani za intruzów i dojeżdżamy do klienta tylko na Jego wyraźne zlecenie. 
Nie zdarzyło się, aby dział handlowy odmówił sprzedaży urządzeń poza godzinami pracy.

Przejmujemy serwisowanie urządzeń fiskalnych innych firm serwisowych zarówno istniejących jak i tych, które praktycznie lub formalnie zaprzestały działalności.

Dokonujemy szkoleń grupowych i indywidualnych z zakresu obsługi urządzeń fiskalnych dla wszystkich chętnych.

Prowadzimy udokumentowane przyjęcia wycofanych z użytku urządzeń fiskalnych.

Zapraszamy Państwa do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Każdy klient jest dla nas ważny i wyjątkowy. Nie istnieją dla nas zadania bardziej i mniej ciekawe. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z szeroko rozumianą „fiskalizacją” .

Czynimy wszystko, żeby w najbliższej przyszłości osiągnąć doskonałość w naszej branży.

 

Zapraszamy do współpracy.

Sandomierz

ul. Mickiewicza 23
tel. 15 832 16 18
kom. 661 837 203
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 13/227
(górny parking, nad "Biedronką,
obok "Żabki")
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 12/ 4 i 18
(Budynek Urzędu Skarbowego)
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Opatów

Pl. Obrońców Pokoju 32
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

(C) 2009 - 2023
kasy fiskalne, kasy fiskalne sandomierz, kasy fiskalne stalowa wola, kasy fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne, drukarki fiskalne stalowa wola, drukarki fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne tarnobrzeg

AB Kasy i urządzenia fiskalne | realizacja medox.pl|Polityka Prywatności|Polityka Cookies

AB Kasy i urządzenia fiskalne