Dotykacka

Czytaj więcej: logo2 4

System kasowy Dotykacka jest doceniany przez użytkowników ze względu na prostą instalację, łatwą obsługę, niezawodną pracę, wsparcie techniczne nonstop oraz szczegółowe instrukcje. Kasy działają w niezawodny sposób nawet podczas przerwy w dostępie do internetu. Najtańszy zestaw promocyjny Dotykačka MOBILNA skutecznie zaspokaja potrzeby małych przedsiębiorców.System kasowy Dotykacka jest doceniany przez użytkowników ze względu na prostą instalację, łatwą obsługę, niezawodną pracę, wsparcie techniczne nonstop oraz szczegółowe instrukcje. Kasy działają w niezawodny sposób nawet podczas przerwy w dostępie do internetu. Najtańszy zestaw promocyjny Dotykačka MOBILNA skutecznie zaspokaja potrzeby małych przedsiębiorców.
 
System kasowy Dotykačka łączy w sobie wysokiej jakości terminale kasowe współpracujące z wyposażeniem (drukarki, wagi, terminale płatności, czytniki kodów kreskowych, szuflady kasowe) oraz aplikacje kasowe i magazynowe z wieloma różnorodnymi funkcjami praktycznymi, które mogą być ustawiane wprost na kasie lub w systemie zarządzania zdalnego.
 
Dzięki tym funkcjom Dotykačka stała się jednym z dwóch głównych dostawców systemów kasowych do elektronicznej rejestracji przychodu na terenie Czech. Ponadto nasze oprogramowanie kasowe jest wykorzystywane przez tysiące użytkowników na całym świecie.

 Więcej szczegółów możecie Państwo znaleźć na stronie: https://dotykacka.pl/

Poniżej przedstawiamy oferowane przez nas zestawy.

 

 

Kompletny zestaw dla każdego sklepu lub firmy z wieloma oddziałami i tysiącem pozycji w magazynie. Znajdzie też zastosowanie w zakładach gastronomicznych i hotelach. W pełni działający zestaw natychmiast podniesie efektywność sprzedaży dzięki czytnikowi kodów kreskowych i prostemu połączeniu z drukarką paragonów kasowych. W dowolnym momencie możesz do niego dodać kolejne urządzenie i centralnie zarządzać nawet całą siecią sklepów dzięki funkcji zarządzania zdalnego i aplikacji magazynowej.Kompletny zestaw dla każdego sklepu lub firmy z wieloma oddziałami i tysiącem pozycji w magazynie. Znajdzie też zastosowanie w zakładach gastronomicznych i hotelach. W pełni działający zestaw natychmiast podniesie efektywność sprzedaży dzięki czytnikowi kodów kreskowych i prostemu połączeniu z drukarką paragonów kasowych. W dowolnym momencie możesz do niego dodać kolejne urządzenie i centralnie zarządzać nawet całą siecią sklepów dzięki funkcji zarządzania zdalnego i aplikacji magazynowej.
 

 • 14″ terminal dotykowy
 • stojak VESA do kasy dotykowej
 • drukarka fiskalna w komplecie
 • szuflada kasowa
 • czytnik kodów kreskowych na USB
 • okablowanie

Czytaj więcej: Dotykaka Set Plus 14

Odzyskaj kontrolę nad swoją firmą. Ten niezawodny system kasowy jest idealny nie tylko dla firm gastronomicznych. Umożliwi Ci doskonałą rejestrację sprzedaży, zamówień do kuchni i na bar oraz drukowanie paragonów kasowych dla klientów. Idealnie nadaje się także do sklepów lub hoteli. W dowolnym momencie możesz go rozbudować o dodatkową drukarkę do kuchni lub czytnik chipów dla obsługi.Odzyskaj kontrolę nad swoją firmą. Ten niezawodny system kasowy jest idealny nie tylko dla firm gastronomicznych. Umożliwi Ci doskonałą rejestrację sprzedaży, zamówień do kuchni i na bar oraz drukowanie paragonów kasowych dla klientów. Idealnie nadaje się także do sklepów lub hoteli. W dowolnym momencie możesz go rozbudować o dodatkową drukarkę do kuchni lub czytnik chipów dla obsługi.
 

 • 14″ terminal dotykowy
 • stojak VESA do kasy dotykowej
 • drukarka fiskalna w komplecie
 • okablowanie

Czytaj więcej: Dotykaka Set 14

Sprzedaż z tym systemem kasowym,  wyposażonym w wiele praktycznych funkcji, jest prosta i intuicyjna. Nieważne czy sprzedajesz produkty w sklepie czy przekąski na festiwalach, masz stragan, salon fryzjerski, świadczysz usługi w swoim warsztacie lub wprost u klienta – otrzymasz wysokiej jakości instrument do sprzedaży, rejestrowania klientów i dostawców oraz zasobów magazynowych gdziekolwiek tego potrzebujesz. System kasowy Dotykačka jest kompatybilny z wieloma modelami drukarek fiskalnych i innych akcesoriów.Sprzedaż z tym systemem kasowym,  wyposażonym w wiele praktycznych funkcji, jest prosta i intuicyjna. Nieważne czy sprzedajesz produkty w sklepie czy przekąski na festiwalach, masz stragan, salon fryzjerski, świadczysz usługi w swoim warsztacie lub wprost u klienta – otrzymasz wysokiej jakości instrument do sprzedaży, rejestrowania klientów i dostawców oraz zasobów magazynowych gdziekolwiek tego potrzebujesz. System kasowy Dotykačka jest kompatybilny z wieloma modelami drukarek fiskalnych i innych akcesoriów.
 

 • 8″ tablet kasjerski
 • 4G + WiFi
 • przenośna drukarka fiskalna w komplecie

Czytaj więcej: Dotykaka Set 8

Sandomierz

ul. Mickiewicza 23
tel. 15 832 16 18
kom. 661 837 203
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 13/227
(górny parking, nad "Biedronką,
obok "Żabki")
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 12/ 4 i 18
(Budynek Urzędu Skarbowego)
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Opatów

Pl. Obrońców Pokoju 32
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

(C) 2009 - 2024
kasy fiskalne, kasy fiskalne sandomierz, kasy fiskalne stalowa wola, kasy fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne, drukarki fiskalne stalowa wola, drukarki fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne tarnobrzeg

AB Kasy i urządzenia fiskalne | realizacja medox.pl|Polityka Prywatności|Polityka Cookies

AB Kasy i urządzenia fiskalne