Terminale dotykowe

Czytaj więcej: Terminal dotykowy Elo seria BUrządzenia z serii B to grupa uniwersalnych terminali komputerowych wyposażonych w ekrany dotykowe. Wybór różnych jednostek obliczeniowych, dostępność dwóch rozmiarów wyświetlacza i szeroka gama akcesoriów pozwalają stosować terminale serii B w różnych miejscach instalacji. Wersja B2 (bezwiatrakowa) doskonale poradzi sobie w brudnym środowisku. Wersja B1 to uniwersalny terminal o mocy przeciętnego komputera biurowego. Wersja B3 to natomiast wydajna stacja robocza z dwurdzeniowym procesorem Intel Core 2 Duo. Ponadto każdy model z serii B może być wyposażony w ekran 15" lub 17". Zgodnie z polityką produktową Tyco każdy model dostępny jest w jednej z trzech technologii dotykowych i może być fabrycznie wyposażony w system operacyjny Windows XP PRO. Typowe zastosowania dla terminali z tej serii to punkty sprzedaży, pulpity operatorskie, infokioski, rozwiązania samoobsługowe oraz interaktywna reklama multimedialna (IDS).

Czytaj więcej: Terminal dotykowy Elo seria DModele serii D tworzone są z głównie myślą o pracy w punkcie sprzedaży. Wyposażone je w wydajne jednostki obliczeniowe i dużą liczbę portów komunikacyjnych, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdym systemie sprzedaży. Nowatorska konstrukcja obudowy i możliwość wyboru jednej trzech dostępnych technologii dotykowych gwarantują sprawne działanie urządzenia w sklepie, restauracji, punkcie usługowym itd. Doskonała stylistyka świetnie komponuje się w każdym otoczeniu.

Czytaj więcej: Terminal dotykowy Elo seria ETerminale komputerowe z serii E powstały z myślą o różnorodnych zastosowaniach. Parametry urządzeń zostały dobrane w taki sposób aby uzyskać wyraźny atut cenowy i jednocześnie zapewnić podstawowe zalety wspólne dla wszystkich produktów Elo: odporną konstrukcję, funkcjonalność i estetykę. Terminal Elo 15E1 - pierwszy model z serii E to urządzenie klasy "entry-level". Rozwiązania tego typu stosuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest podstawowa konfiguracja sprzętowa. Na popularność urządzeń z serii E ma niewątpliwie również duży wpływ atrakcyjna cena.

Seria C to zintegrowane terminale komputerowe wyposażone w ekrany 19" lub 22" o podwyższonym standardzie wyświetlanego obrazu. Urządzenia tego typu doskonale obsługują aplikacje multimedialne, przez co najczęściej znajdują zastosowanie w rozwiązaniach nastawionych na wywołanie wrażenia u odbiorcy. Ekran dotykowy dual-touch (wer. IntelliTouch Plus) w połączeniu z mocną i zarazem estetyczną konstrukcją umożliwia montaż w różnorodnych miejscach instalacji. Dwie platformy sprzętowe: Atom (fan-less) oraz Core2 Duo pozwalaj dopasować konfigurację terminala do wymogów oprogramowania. Typowe zastosowania dla terminali serii C to punkty informacji handlowej, interaktywne prezentery (np. na stoiskach targowych) systemy lokalizacji sklepów (np. w centrach handlowych) itd. Ze względu na dostępne akcesoria terminale z serii C można również z powodzeniem stosować w systemach kontroli dostępu i szeroko rozumianej rozrywce multimedialnej.

Sandomierz

ul. Mickiewicza 23
tel. 15 832 16 18
kom. 661 837 203
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 13/227
(górny parking, nad "Biedronką,
obok "Żabki")
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 12/ 4 i 18
(Budynek Urzędu Skarbowego)
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Opatów

Pl. Obrońców Pokoju 32
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

(C) 2009 - 2024
kasy fiskalne, kasy fiskalne sandomierz, kasy fiskalne stalowa wola, kasy fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne, drukarki fiskalne stalowa wola, drukarki fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne tarnobrzeg

AB Kasy i urządzenia fiskalne | realizacja medox.pl|Polityka Prywatności|Polityka Cookies

AB Kasy i urządzenia fiskalne