Monitory do zabudowy

Monitor dotykowy Elo 1938LSeria panoramicznych monitorów dotykowych poszerza możliwości użytkowe ekranu dotykowego. Samoobsługowe punkty informacyjne, rozbudowane konsole sterujące a także rozrywka i reklama to podstawowe zastosowania produktów tego typu. Monitory dostępne są w rozmiarach od 19" do 32".

Monitor dotykowy Elo 1939LModel ten podobnie jak jego mniejsza wersja (1739) cieszy się dużą popularnością na polskim rynku. Wąskie ramki obudowy, wybór technologii dotykowych i szeroka gama akcesoriów ułatwiają montaż i bezawaryjność pracy. Monitor opracowano w oparciu o wysokie standardy stosowane w rozwiązaniach przemysłowych, przez co doskonale sprawdza się w trudnych warunkach środowiskowych.

Czytaj więcej: Monitor dotykowy Elo 1247LNajmniejszy w ofercie Elo monitor dotykowy dedykowany do zabudowy. Opracowano go w oparciu o wysokie standardy stosowane w rozwiązaniach przemysłowych, przez co doskonale sprawdza się w trudnych warunkach. Odpowiednio zaprojektowana obudowa w połączeniu z przydatnymi akcesoriami gwarantują łatwość montażu, wysoki poziom estetyki i podnoszą bezawaryjność działania.

Monitor dotykowy Elo 1537LModel ten ze względu na typowe rozmiary i szeroki wybór technologii dotykowych jest jednym z najpopularniejszych monitorów open-frame w ofercie Elo. Opracowano go w oparciu o wysokie standardy stosowane w rozwiązaniach przemysłowych, przez co doskonale sprawdza się w trudnych warunkach. Odpowiednio zaprojektowana obudowa w połączeniu z przydatnymi akcesoriami gwarantują łatwość montażu, wysoki poziom estetyki i podnoszą bezawaryjność działania.

Czytaj więcej: Monitor dotykowy Elo 1541LPanoramiczny monitor dotykowy typu open-frame dedykowany do zabudowy. Panel LCD wyposażony jest w podświetlenie typu LED co w istotnym stopniu redukuje poziom zużycia energii i poprawia jakość obrazu. Monitor dostępny jest w dwóch technologiach dotykowych: IntelliTouch Plus (podwójny dotyk) i AccuTouch (do pracy w mokrym środowisku).

Monitor dotykowy Elo 1739LModel ten ze względu na rozmiary ekranu, szeroki wybór technologii dotykowych i atrakcyjną cenę jest zdecydowanie najpopularniejszym monitorem open-frame w ofercie Elo. Opracowano go w oparciu o wysokie standardy stosowane w rozwiązaniach przemysłowych, przez co doskonale sprawdza się w trudnych warunkach. Odpowiednio zaprojektowana obudowa w połączeniu z przydatnymi akcesoriami gwarantują łatwość montażu, wysoki poziom estetyki i podnoszą bezawaryjność działania.

Monitor dotykowy Elo 1937LMonitor dedykowany do zabudowy. Podzespoły zastosowane w urządzeniu dobrano z myślą o pracy w warunkach przemysłowych. Odpowiednio zaprojektowana obudowa w połączeniu z przydatnymi akcesoriami gwarantują łatwość montażu, wysoki poziom estetyki i podnoszą bezawaryjność działania. Model 1937L wyróżnia się niebywale atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Sandomierz

ul. Mickiewicza 23
tel. 15 832 16 18
kom. 661 837 203
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 13/227
(górny parking, nad "Biedronką,
obok "Żabki")
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 12/ 4 i 18
(Budynek Urzędu Skarbowego)
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Opatów

Pl. Obrońców Pokoju 32
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

(C) 2009 - 2024
kasy fiskalne, kasy fiskalne sandomierz, kasy fiskalne stalowa wola, kasy fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne, drukarki fiskalne stalowa wola, drukarki fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne tarnobrzeg

AB Kasy i urządzenia fiskalne | realizacja medox.pl|Polityka Prywatności|Polityka Cookies

AB Kasy i urządzenia fiskalne