temo bileterka 01Drukarka Posnet Temo HS Bileterka to pierwsze na rynku rozwiązanie typu POS skierowane do branży transportowej i innowacyjne podejście do mobilnej sprzedaży biletów w autobusach. Umożliwi Ci wielogodzinną pracę bez konieczności dodatkowego ładowania akumulatora. Wpisuje się w trend mobilnych aplikacji, bowiem sprzedaż biletów umożliwia aplikacja zainstalowana na smartfonie lub tablecie połączonym z drukarką poprzez bluetooth.Drukarka Posnet Temo HS Bileterka to pierwsze na rynku rozwiązanie typu POS skierowane do branży transportowej i innowacyjne podejście do mobilnej sprzedaży biletów w autobusach. Umożliwi Ci wielogodzinną pracę bez konieczności dodatkowego ładowania akumulatora. Wpisuje się w trend mobilnych aplikacji, bowiem sprzedaż biletów umożliwia aplikacja zainstalowana na smartfonie lub tablecie połączonym z drukarką poprzez bluetooth.

Drukarka Posnet Temo HS Bileterka jest najmniejszym tego typu urządzeniem na rynku, co przy specyfice sprzedaży biletów w autobusie ma bardzo duże znaczenie. Jednocześnie drukarka zapewni Ci możliwość wykonania wszystkich czynności niezbędnych w tego typu działalności, w tym wydruk biletów normalnych, ulgowych, okresowych, miesięcznych, zagranicznych, a także przygotowanie raportów rozliczeniowych, ulg ustawowych i handlowych.

Drukarka znakomicie sprawdza się w codziennej pracy kierowców autobusów i busów przewożących pasażerów. Szereg funkcji dopasowanych do branży transportowej znacząco ułatwia codzienną pracę.

 

  * Dane oraz opis pochodzą ze strony www.posnet.com.pl

 {tab=Opis}

 • BLUETOOTH W STANDARDZIE - Moduł Bluetooth w wersji 2.1 lub 4.0 LE, który zapewnia bezprzewodową współpracę z dowolnym typem smartfona, tabletu, komputera.
 • FUNKCJE BILETOWE - Wydruk szerokiej gamy biletów m.in.: normalnych, ulgowych, okresowych, miesięcznych, zagranicznych itp. Rejestrowanie ulg ustawowych i handlowych oraz udostępnianie ich raportów rozli czeniowych.
 • GRAFIKA NA PARAGONACH - Każdy paragon oraz wydruk z kasy można wzbogacić, dodając w nagłówku i stopce dowolną, czarno-białą grafikę. Używając programu Posnet Grafik, można zaprojektować co będzie drukowane, np. logo sklepu, płatna reklama dostawcy, czy promocja okolicznościowa.
 • KODY KRESKOWE I 2D - Wydruk kodu kreskowego (code128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.
 • MAŁA I MOBILNA - Urządzenie mobline o wyjątkowo małych gabarytach i wadze.
 • MECHANIZM DRUKUJĄCY „WRZUĆ I DRUKUJ” - System szybkiej wymiany papieru „drop-in - wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.
 • NIP NABYWCY NA PARAGONIE - Możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu.
 • SUPERFORMATKA I WYDRUKI NIEFISKALNE - Generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika np. kuponów rabatowych, warunków użytkowania, promocji, czy informacji z systemów lojalnościowych.
 • WSPÓŁPRACA Z URZĄDZENIAMI MOBILNYMI - Możliwość połączenia (również bezprzewodowego) urządzenia z tabletem, smartfonem czy komputerem oraz współpracy z aplikacją sprzedażową.
 • WYDAJNY AKUMULATOR - Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.
 • WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA - Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.

{tab=Dane techniczne}

DANE TECHNICZNE  

Urządzenia z kopią elektroniczną paragonu

tak

Informatyczny Nośnik Danych

karta micro SD/micro SDHC - 4GB

Eurofiskalizacja

możliwość zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż

BAZY DANYCH  

Stawki VAT

7 (A...G)

Liczba PLU

100 000

MECHANIZM DRUKUJĄCY  

Typ mechanizmu drukującego

termiczny Seiko, "drop in - wrzuć i drukuj"

Liczba znaków w wierszu

40

Szerokość papieru

57mm

Długość rolki papieru

14m

Szybkość wydruku

22 linii/s

Obcinacz papieru

brak

WYŚWIETLACZE  

Wyświetlacz operatora

wspólny z wyświetlaczem klienta

Wyświetlacz klienta

alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem

ZŁĄCZA  

Komunikacja z komputerem

 •  1 x Mini USB (typu B)
 • Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)

Protokół komunikacyjny

POSNET

Sterowanie szufladą

brak

ZASILANIE  

Zasilacz

230V / 12V

Wbudowany akumulator

Li-Ion 7,4V/2150 mAh, zapewniający wydruk 80 000 wierszy paragonu

Ładowarka samochodowa

12V / 24V / 48V (opcja)

Port USB

mini USB (Komunikacja PC, Ładowanie)

WYMIARY, WAGA, TEMPERATURY  

Wymiary

86 x 46 x 128 mm (szer. x wys. x dł.)

Waga

~315 g (360 g z papierem)

Dopuszczalne zakresy temperatur

5 – 40 ºC

Sandomierz

ul. Mickiewicza 23
tel. 15 832 16 18
kom. 661 837 203
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 13/227
(górny parking, nad "Biedronką,
obok "Żabki")
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Tarnobrzeg

ul. Wyspiańskiego 12/ 4 i 18
(Budynek Urzędu Skarbowego)
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

Opatów

Pl. Obrońców Pokoju 32
kom. 603 305 869

znajdź nas na mapie..

(C) 2009 - 2024
kasy fiskalne, kasy fiskalne sandomierz, kasy fiskalne stalowa wola, kasy fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne, drukarki fiskalne stalowa wola, drukarki fiskalne sandomierz, drukarki fiskalne tarnobrzeg

AB Kasy i urządzenia fiskalne | realizacja medox.pl|Polityka Prywatności|Polityka Cookies

AB Kasy i urządzenia fiskalne